Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-007-23/N-A-6-RE/B - ROCKER SWITCH ON-OFF-ON DPST 6P W/LAMP 16A/250VAC
₺35.16
Vergisiz Fiyat: ₺29.30
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Rocker Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-007 |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | DPST |
| Fonksiyon | On-Off-On |
| Akım Değeri (AC) | 16 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Tipi | Concave |
| Aktüatör Rengi | Red |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | LED/Red |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | I O II |
| Panel Kesim Ölçüsü | 27.2x21.5 mm - Rectangular |
| Bağlantı Stili | Quick Connect 6.3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +85 °C |
L-KLS7-007-23/N-A-6-RE/B - ROCKER SWITCH ON-OFF-ON DPST 6P W/LAMP 16A/250VAC
₺35.16
