Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS6-MF52-A1-472F-3950 - THERMISTOR NTC 4K7 2mm 1%
₺8.50
Vergisiz Fiyat: ₺7.08
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Shape Precision |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 4.7 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| B25/50 Değeri | 3950 K |
| B25/85 Değeri | N/A |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
L-KLS6-MF52-A1-472F-3950 - THERMISTOR NTC 4K7 2mm 1%
₺8.50
