Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS6-10D391K - VARISTOR DISC 7.50MM 390V 3.5KA 250VAC 320VDC THT
₺3.69
Vergisiz Fiyat: ₺3.07
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS6 |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 14 mm |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 324 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 390 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 396 V |
| Anma Akımı | 3.5 kA |
| Enerji | N/A |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 250 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 320 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
L-KLS6-10D391K - VARISTOR DISC 7.50MM 390V 3.5KA 250VAC 320VDC THT
₺3.69
