Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS10-HV16-2KV-Y5V-22 - CAP.CER.22nF 2000V 10MM %20 Y5V
₺8.34
Vergisiz Fiyat: ₺6.95
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Seramik Kapasitörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Disc |
| Kapasitans | 22 nF |
| Voltaj Değeri | 2 kVDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Dielektrik Malzeme | Y5V |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
L-KLS10-HV16-2KV-Y5V-22 - CAP.CER.22nF 2000V 10MM %20 Y5V
₺8.34
