Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-GSM15-010-100-300 - MAGNET ANTENNA GSM SMA 50R 3000MM
₺120.30
Vergisiz Fiyat: ₺100.25
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | RF Antenler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Cinsi | SMA Male |
| Anten Tipi | Whip/Straight |
| Empedans | 50 Ohms |
| Frekans Aralığı | 890 to 960 MHz, 1.71 1.88 GHz |
| Kazanç | 2 dBi |
| VSWR | 2.0 |
| Uygulamalar | GSM, CDMA, 3G, LTE ANTENNA |
| Yükseklik | 100 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |
L-KLS1-GSM15-010-100-300 - MAGNET ANTENNA GSM SMA 50R 3000MM
₺120.30
