Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-GSM-07-SMA-MS-RG1 - ANTENNA LTE 4G 2DBI SMA MALE 3000MM
₺156.38
Vergisiz Fiyat: ₺130.32
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | RF Antenler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Cinsi | SMA Male |
| Anten Tipi | Flat Bar |
| Empedans | 50 Ohms |
| Frekans Aralığı | 824 to 960 MHz, 1.7 to 1.99 GHz |
| Kazanç | 2 dBi |
| VSWR | 2.0:1 |
| Uygulamalar | GSM, CDMA, 3G, LTE ANTENNA |
| Yükseklik | 3000 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Özellikler | N/A |
L-KLS1-GSM-07-SMA-MS-RG1 - ANTENNA LTE 4G 2DBI SMA MALE 3000MM
₺156.38
