Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-210-D-44-B - CONNECTOR SOCKET PLCC 44P 2.54MM THT V/T BLACK
₺21.74
Vergisiz Fiyat: ₺18.11
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PLCC Soketleri |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-210 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 44 (4X11) Pins |
| Satır Aralığı | 23.48 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin Plated Over Ni |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze |
| Gövde Materyali | PPS&PBT UL94V-0 |
| Central Support | None |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45 °C~+110 °C |
L-KLS1-210-D-44-B - CONNECTOR SOCKET PLCC 44P 2.54MM THT V/T BLACK
₺21.74
Hızlı Stok Bilgisi Al
