Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-203A-C-B-6.5 - JUMPER 2.54MM CLOSED BLACK
₺0.42
Vergisiz Fiyat: ₺0.35
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Mini Jumperlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-203A |
| Cinsi | Female |
| Gövde Tipi | Closed Top |
| Pin Sayısı | 2 (1x2) Pins |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 6.5 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+105 °C |
L-KLS1-203A-C-B-6.5 - JUMPER 2.54MM CLOSED BLACK
₺0.42
