Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-202B-34-S-B - BOX HEADER 34PIN(2x17) 2.00mm THT V/T MALE BLACK
₺11.92
Vergisiz Fiyat: ₺9.94
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-202B |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 34 (2x17) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 5.6 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
L-KLS1-202B-34-S-B - BOX HEADER 34PIN(2x17) 2.00mm THT V/T MALE BLACK
₺11.92
Hızlı Stok Bilgisi Al
