Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-2.50A-03-H - CON.T.B.2.50MM 3PIN(1X3) THT V/T FEMALE XA TYPE
₺1.11
Vergisiz Fiyat: ₺0.93
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Housing Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-2.50A |
| Cinsi | Female |
| Montaj Tipi | Free |
| Pin Sayısı | 3 Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.5 mm |
| Kontak Bağlantı Tipi | Crimp |
| Uygulama | W/W |
| Kontak Kaplaması | None |
| Gövde Rengi | White |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C~+85 °C |
L-KLS1-2.50A-03-H - CON.T.B.2.50MM 3PIN(1X3) THT V/T FEMALE XA TYPE
₺1.11
