Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
KLS1-201-16-S-B - BOX HEADER LOCKED 16PIN(2x8) 2.54mm THT V/T MALE
₺10.87
Vergisiz Fiyat: ₺9.06
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-201 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 27.5 mm |
| Lock Dim | 8 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Plated 0.8U" |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
KLS1-201-16-S-B - BOX HEADER LOCKED 16PIN(2x8) 2.54mm THT V/T MALE
₺10.87
Hızlı Stok Bilgisi Al
