Stokta
KLS ELECTRONIC
KLS1-108-40-D - IC-SOCKET 40PIN(2X20) ZIF GREEN 2.54MM
₺84.13
Vergisiz Fiyat: ₺70.11
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | ZIF Soketler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | KLS1-108 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 40 (2x20) Pins |
| Satır Aralığı | 15.24 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | N/A |
| Kontak Malzemesi | Copper Alloy |
| Gövde Materyali | Thermoplastic |
| Central Support | None |
| Gövde Rengi | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
KLS1-108-40-D - IC-SOCKET 40PIN(2X20) ZIF GREEN 2.54MM
₺84.13
