Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
HP-2R7-J505VYLR-10X20 - CAP.SUPER 5F 2.7V 10x20 5MM 85C
₺42.38
Vergisiz Fiyat: ₺35.32
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Elektrik Çift Katmanlı Kapasitörler - Süper Kapasitörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kapasitans | 5 F |
| Voltaj Değeri | 2.7 VDC |
| Tolerans | -20 % +80 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| ESR | 100 m Ohms |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
HP-2R7-J505VYLR-10X20 - CAP.SUPER 5F 2.7V 10x20 5MM 85C
₺42.38
Hızlı Stok Bilgisi Al
