Stokta
KLS ELECTRONIC
CAB05-SMA-MFW1M - CABLE RG174 SMA
₺97.98
Vergisiz Fiyat: ₺81.65
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Koaksiyel Kablo Takımları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CAB05 |
| Cinsi | Female To Male |
| Stil | SMA To SMA |
| 1. Konnektörün Tipi | SMA Female Jack |
| 2. Konnektörün Tipi | SMA Male Plug |
| Uzunluk | 1 m |
| Kablo Sinyal Zayıflamaları | N/A |
| OD Coaxial Cable | RG-174 |
| Empedans | 50 Ohms |
| Maksimum Frekans | 3 GHz |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+80 °C |
CAB05-SMA-MFW1M - CABLE RG174 SMA
₺97.98
