Stokta
KEMET
T530X337M010ATE005 - CAP.TANTAL 330UF 10V 20% D CASE 2917 (7343 Metric)
₺432.02
Vergisiz Fiyat: ₺360.02
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tantal Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | T530 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa Kodu | X Case |
| Kılıf / Kasa | 2917 (7343 Metric) |
| Kapasitans | 330 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| ESR @ Frekansı | 5 m Ohms |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Pin Aralığı | None |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.3 mm |
| Genişlik | 4.3 mm |
| Yükseklik | 3.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
T530X337M010ATE005 - CAP.TANTAL 330UF 10V 20% D CASE 2917 (7343 Metric)
₺432.02
