Stokta
KEMET
T510E107K025ATE050 - CAP.TANTAL 100uF 25V 10% E CASE
₺790.79
Vergisiz Fiyat: ₺658.99
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tantal Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | T510 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa Kodu | E Case |
| Kılıf / Kasa | 2924 (7360 Metric) |
| Kapasitans | 100 uF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| ESR @ Frekansı | 50 m Ohms |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Pin Aralığı | None |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.3 mm |
| Genişlik | 6 mm |
| Yükseklik | 3.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
T510E107K025ATE050 - CAP.TANTAL 100uF 25V 10% E CASE
₺790.79
