Stokta Yok
KEMET
T491A106M010AT - CAP.TANTAL 10uF 10V 20% A CASE (3216)
₺7.92
Vergisiz Fiyat: ₺6.60
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Tantal Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | T491 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa Kodu | A Case |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Kapasitans | 10 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| ESR @ Frekansı | 3.8 Ohms |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Pin Aralığı | None |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 1.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
T491A106M010AT - CAP.TANTAL 10uF 10V 20% A CASE (3216)
₺7.92
Hızlı Stok Bilgisi Al
