Stokta
KEMET
R46KW447000P0K - CAP.POL.4u7 275V 37.5MM 10% X2
₺103.40
Vergisiz Fiyat: ₺86.17
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 4.7 uF |
| Voltaj (DC) | 560 VDC |
| Voltaj (AC) | 275 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 37.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 41.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 28.5 mm |
| Kalınlık | 16 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | EMI Safety |
| Seriler | R46 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
R46KW447000P0K - CAP.POL.4u7 275V 37.5MM 10% X2
₺103.40
