Stokta
KEMET
FTW0H104ZF - CAP.SUPER 100mF 5.5V RADIAL 20% +80%
₺105.04
Vergisiz Fiyat: ₺87.53
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Elektrik Çift Katmanlı Kapasitörler - Süper Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kapasitans | 100 mF |
| Voltaj Değeri | 5.5 VDC |
| Tolerans | -20 % +80 % |
| Bacak Aralığı | 5.08 mm |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| ESR | 16 Ohms |
| Çap | 11.5 mm |
| Uzunluk | 8.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
FTW0H104ZF - CAP.SUPER 100mF 5.5V RADIAL 20% +80%
₺105.04
