Stokta
KEMET
ESK227M6R3AC3AA - CAP.EL.220uF 6.3V 5x12 2MM 85C
₺5.43
Vergisiz Fiyat: ₺4.53
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | ESK |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 220 uF |
| Voltaj Değeri | 6.3 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 2 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 200 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 5 mm |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
ESK227M6R3AC3AA - CAP.EL.220uF 6.3V 5x12 2MM 85C
₺5.43
