Stokta Yok
KEMET
EE2-3NU-L - RELAY TELECOM 2A 3V DPDT (2 Form C) SMT
₺493.80
Vergisiz Fiyat: ₺411.50
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | EE2 |
| Röle Tipi | Relay Telecom |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Formu | DPDT (2 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 2 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 3 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/220 VDC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 64.3 Ohms |
| Bobin Gücü | 140 mW |
| Uzunluk | 15 mm |
| Genişlik | 7.5 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy, Gold Alloy Overlay |
| Sertifikasyon | CSA, TUV, UR |
EE2-3NU-L - RELAY TELECOM 2A 3V DPDT (2 Form C) SMT
₺493.80
Hızlı Stok Bilgisi Al
