Stokta
KEMET
C44PFGR6500AA0J - CAP.POL.500uF 400VDC 5% KEMET
₺9,912.80
Vergisiz Fiyat: ₺8,260.67
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial/Stud |
| Bağlantı Tipi | Screw Terminals |
| Kapasitans | 500 uF |
| Voltaj (DC) | 400 VDC |
| Voltaj (AC) | 250 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 35 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 85 mm |
| Uzunluk | 268 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C44 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
C44PFGR6500AA0J - CAP.POL.500uF 400VDC 5% KEMET
₺9,912.80
