Stokta
KEMET
C1812X102KGRACAUTO - MLCC (4532) 1812 1000pF 2000VDC ±10% X7R AUTOMOTIV
₺72.92
Vergisiz Fiyat: ₺60.76
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1812 (4532 Metric) |
| Kapasitans | 1 nF |
| Voltaj Değeri | 2 kVDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 2.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C1812X102KGRACAUTO - MLCC (4532) 1812 1000pF 2000VDC ±10% X7R AUTOMOTIV
₺72.92
