Stokta
KEMET
C1808C103KDRACTU - MLCC (4520) 1808 10NF 1000V X7R
₺34.45
Vergisiz Fiyat: ₺28.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1808 (4520 Metric) |
| Kapasitans | 10 nF |
| Voltaj Değeri | 1 kVDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 2 mm |
| Yükseklik | 1.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C1808C103KDRACTU - MLCC (4520) 1808 10NF 1000V X7R
₺34.45
