Stokta
KEMET
C1210C107M4PAC7800 - MLCC (3225) 1210 100uF 16VDC ±20% X5R
₺100.87
Vergisiz Fiyat: ₺84.06
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| Kapasitans | 100 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 1.55 mm |
| Dielektrik Malzeme | X5R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C1210C107M4PAC7800 - MLCC (3225) 1210 100uF 16VDC ±20% X5R
₺100.87
