Stokta
KEMET
C1210C106K3RACTU - MLCC (3225) 1210 10uF 25VDC X7R
₺43.21
Vergisiz Fiyat: ₺36.01
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| Kapasitans | 10 uF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 1.55 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C1210C106K3RACTU - MLCC (3225) 1210 10uF 25VDC X7R
₺43.21
