Stokta
KEMET
C1206C475K5PACTU - MLCC (3216) 1206 4.7uF 50V 10% X5R
₺9.92
Vergisiz Fiyat: ₺8.27
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Kapasitans | 4.7 uF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 1.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X5R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C1206C475K5PACTU - MLCC (3216) 1206 4.7uF 50V 10% X5R
₺9.92
