Stokta
KEMET
C1206C274K1RACTU - MLCC (3216) 1206 270nF 100VDC ±10% X7R
₺26.57
Vergisiz Fiyat: ₺22.14
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Kapasitans | 270 nF |
| Voltaj Değeri | 100 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 1.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C1206C274K1RACTU - MLCC (3216) 1206 270nF 100VDC ±10% X7R
₺26.57
