Stokta
KEMET
C1206C224K5RECAUTO - MLCC (3216) 1206 220nF 50V 10% X7R AEC-Q200
₺7.99
Vergisiz Fiyat: ₺6.66
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Kapasitans | 220 nF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 1.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C1206C224K5RECAUTO - MLCC (3216) 1206 220nF 50V 10% X7R AEC-Q200
₺7.99
