Stokta
KEMET
C1206C154J5RACTU - MLCC (3216) 1206 150nF 50V X7R 5% SMD 125C
₺4.62
Vergisiz Fiyat: ₺3.85
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Kapasitans | 150 nF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±5 % |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 1.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | Bypass Decoupling |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C1206C154J5RACTU - MLCC (3216) 1206 150nF 50V X7R 5% SMD 125C
₺4.62
