Stokta
KEMET
C0805C104J5RACAUTO - MLCC (2012) 0805 100nF 50VDC ±5% X7R AUTOMOTIVE
₺2.15
Vergisiz Fiyat: ₺1.79
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Kapasitans | 100 nF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±5 % |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.2 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C0805C104J5RACAUTO - MLCC (2012) 0805 100nF 50VDC ±5% X7R AUTOMOTIVE
₺2.15
