Stokta
KEMET
C0603C823K5RACAUTO - MLCC (1608) 0603 82nF 50VDC ±10% X7R AEC-Q200
₺1.63
Vergisiz Fiyat: ₺1.36
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Kapasitans | 82 nF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C0603C823K5RACAUTO - MLCC (1608) 0603 82nF 50VDC ±10% X7R AEC-Q200
₺1.63
