Stokta
KEMET
C0603C151K5RAC7867 - MLCC (1608) 0603 150pF 50V 10% X7R
₺3.94
Vergisiz Fiyat: ₺3.28
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Kapasitans | 150 pF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C0603C151K5RAC7867 - MLCC (1608) 0603 150pF 50V 10% X7R
₺3.94
