Stokta
KEMET
C0402C680K5RACAUTO - MLCC (1005) 0402 68pF 50VDC X7R
₺6.56
Vergisiz Fiyat: ₺5.47
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Kapasitans | 68 pF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C0402C680K5RACAUTO - MLCC (1005) 0402 68pF 50VDC X7R
₺6.56
