Stokta
KEMET
C0402C152J3RACTU - MLCC (1005) 0402 1.5nF 25V X7R 5% SMD 125C
₺11.37
Vergisiz Fiyat: ₺9.47
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Kapasitans | 1.5 nF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±5 % |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | C0G (NP0) |
| Uygulamalar | Bypass Decoupling |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C0402C152J3RACTU - MLCC (1005) 0402 1.5nF 25V X7R 5% SMD 125C
₺11.37
