Stokta
KEMET
C0402C104K8RACTU - MLCC (1005) 0402 100nF 10VDC ±10% X7R
₺0.54
Vergisiz Fiyat: ₺0.45
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Kapasitans | 100 nF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C0402C104K8RACTU - MLCC (1005) 0402 100nF 10VDC ±10% X7R
₺0.54
