Stokta
KEMET
A767MU476M1KLAE040 - CAP.EL.47uF 80V 10x12.9 105C 2000Hrs SMD
₺394.66
Vergisiz Fiyat: ₺328.89
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Polymer |
| Seriler | A767 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 47 uF |
| Voltaj Değeri | 80 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 2.5 A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 12.6 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
A767MU476M1KLAE040 - CAP.EL.47uF 80V 10x12.9 105C 2000Hrs SMD
₺394.66
