ZV25K10A - VARISTOR DISC 5MM 36V THT
- Marka: KEKO
- Ürün Kodu: ZV25K10A
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺1.94
- Vergisiz Fiyat: ₺1.61
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | KEKO |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 5 mm |
| Pin Aralığı | N/A |
| Varistör Voltajı(Min) | 32.4 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 36 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 39.6 V |
| Anma Akımı | N/A |
| Enerji | N/A |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | N/A |
| Voltaj(DC)(Maks) | N/A |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: VARISTOR DISC 5MM 36V THT - ZV25K10A, ZV25K10A, Devre, Akım ve Gerilim Koruyucular

