CLA100E1200KB - THYRISTOR DIS.SINGLE 100A 1200V TO264 THT
- Marka: IXYS
- Ürün Kodu: CLA100E1200KB
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺464.68
- Vergisiz Fiyat: ₺387.23
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| İletim Akımı (ITav) | 100 A |
| RMS İletim (ITrms) | 160 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 105 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 100 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.5 V |
| İletim Düşümü | 1.37 V |
| Güç Tüketimi | 220 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: THYRISTOR DIS.SINGLE 100A 1200V TO264 THT - CLA100E1200KB, CLA100E1200KB, Tristörler
