Stokta
IXYS CLARE
LCA710S - RELAY SOLID STATE 1A 0-60V SPST-NO(1FormA)
₺428.28
Vergisiz Fiyat: ₺356.90
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Solid State Röleler |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LCA, OptoMOS |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD6 |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| İletim Direnci | 500 m Ohms |
| Giriş Voltajı | 1.2 VDC |
| Yük Akımı | 1 A |
| Yük Voltajı | 0-60 V |
| Çıkış Tipi | AC, DC |
| Sertifikasyon | CSA, TUV, UR |
LCA710S - RELAY SOLID STATE 1A 0-60V SPST-NO(1FormA)
₺428.28
