Stokta
IXYS CLARE
CPC1302G - IC-1302 OPTOISO DARLINGTON OUTPUT DIP8
₺208.18
Vergisiz Fiyat: ₺173.48
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Kanal Sayısı | 2 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 350 V |
| Çıkış Akımı | 1 mA |
| Akım Transfer Oranı | %1000 - %8000 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | DC Darlington |
CPC1302G - IC-1302 OPTOISO DARLINGTON OUTPUT DIP8
₺208.18
