Stokta
IDC (ISAHAYA)
VLA567-11R - IC-567 IGBT DRIVER 8A 2.5kV 20kHz
₺1,837.72
Vergisiz Fiyat: ₺1,531.43
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | IGBT Sürücüler |
| Üretici Firma | IDC (ISAHAYA) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 44-SIP |
| Önerilen Modüller | Vces=600V - 600A class, Vces=1200V - 600A |
| İzolasyon Voltajı | 2.5 kV |
| Çıkış Gücü | N/A |
| Frekans | 20 kHz |
| Çalışma Voltajı | N/A |
| Gate Akımı | -8 to +8 A |
| Gate Voltajı | -8 to +15.5 V |
| Gecikme Süresi | 400 ns |
| Giriş Empedansı | 2 Ohms |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
VLA567-11R - IC-567 IGBT DRIVER 8A 2.5kV 20kHz
₺1,837.72
