Stokta
HT DISPLAY
HS00B36-NRC2N-VA - LCD DISPLAY TN POSITIVE 3V
₺37.46
Vergisiz Fiyat: ₺31.22
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter ve Nümerik LCD Displayler |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Display Tipi | N/A |
| Karakter Sayısı Dijit/Dot | N/A |
| Voltaj Değeri | 3 V |
| LCD Modu | TN Positive |
| Rakam/Harf Ölçüsü | 5.72 mm |
| Görüntüleme Alanı | 34x12.5 mm |
| Dış Uzunluk | 38 mm |
| Dış Genişlik | 19.5 mm |
| Dış Yükseklik | 2.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
HS00B36-NRC2N-VA - LCD DISPLAY TN POSITIVE 3V
₺37.46
