Stokta
HT DISPLAY
HG1286404G-BTC0L-VK - LCD GRAPHIC 128X64 STN NEGATIVE BLUE 3V
₺482.63
Vergisiz Fiyat: ₺402.19
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik LCDler |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çözünürlük | 128x64 |
| Dot Ölçüsü | 0.48x0.48 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Arayüz | SPI |
| Arka Işık Tipi | LED, White |
| Sürücü Entegresi | ST7565R |
| Görüntüleme Alanı | 73.2x39.2 mm |
| LCD Modu | STN Negative Blue |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transmissive W.T 12:00 |
| Dış Uzunluk | 79.2 mm |
| Dış Genişlik | 49.8 mm |
| Dış Yükseklik | 6 mm |
HG1286404G-BTC0L-VK - LCD GRAPHIC 128X64 STN NEGATIVE BLUE 3V
₺482.63
