Stokta
HT DISPLAY
HC080202C-VA - LCD CHARACTER 8X2 STN POSITIVE YELLOW GREEN 5V
₺134.69
Vergisiz Fiyat: ₺112.24
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter LCDler |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Ekran Formatı | 8x2 |
| Karakter Boyutu | 0.55x0.55 mm |
| Görüntüleme Alanı | 30.4x13.9 mm |
| Arka Işık Tipi | LED, Yellow Green |
| Arayüz/Sürücü Entegre | ST7066-0A |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| LCD Modu | STN Positive Yellow Green |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transflective W.T 6:00 |
| Karakter Yazı Tipi | N/A |
| Dış Uzunluk | 40 mm |
| Dış Genişlik | 35.9 mm |
| Dış Yükseklik | 13.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
HC080202C-VA - LCD CHARACTER 8X2 STN POSITIVE YELLOW GREEN 5V
₺134.69
