H3165-05 - CONNECTOR PIN RCPT .035-.041 KNURL
- Marka: HARWIN
- Ürün Kodu: H3165-05
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺29.93
- Vergisiz Fiyat: ₺24.94
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Hazneli Pimler |
| Üretici Firma | HARWIN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | H3165 |
| Uç Tipi | None |
| Bağlantı Tipi | Press-Fit |
| Genel Uzunluk | 5.65 mm |
| Pin Çapı | 0.89-1.05 mm |
| Pim Deliği Çapı | 1.91-1.96 mm |
| Flanş Çapı | 2.67 mm |
| Soket Derinliği | 4.75 mm |
| Kontak Malzemesi | Beryllium Copper |
Etiketler: CONNECTOR PIN RCPT .035-.041 KNURL - H3165-05, H3165-05, Terminal Konnektörler

