Stokta
DIODES
ZX5T851GTA - TRANSISTOR DIS.6A 60V NPN SOT223 SMT
₺42.65
Vergisiz Fiyat: ₺35.54
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Transistör Tipi | Medium Power |
| Kanal | NPN |
| Akım | 6 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 60 V |
| Güç Tüketimi | 3 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
ZX5T851GTA - TRANSISTOR DIS.6A 60V NPN SOT223 SMT
₺42.65
