Stokta
GALAXY
ZQ50K4L2 - DIODE PRESS FIT Single 50A 400V WIRE CATHODE BLACK
₺40.09
Vergisiz Fiyat: ₺33.41
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | GALAXY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Press Fit |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Press-Fit |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 50 A |
| Voltaj (VRRM) | 400 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Metal |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +215 °C |
ZQ50K4L2 - DIODE PRESS FIT Single 50A 400V WIRE CATHODE BLACK
₺40.09
