Stokta
DIOTEC
ZPY4.3 - DIODE ZENER 1.3W 4.3V ±5% DO41 THT
₺1.23
Vergisiz Fiyat: ₺1.03
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | DIOTEC |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1.3 W |
| Ters Akım | N/A |
| Empedance (Zzt) | N/A |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 4.3 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
ZPY4.3 - DIODE ZENER 1.3W 4.3V ±5% DO41 THT
₺1.23
