Stokta
DIODES (ZETEX)
ZLLS1000TA - DIODE SCHOTTKY 40V 1.16A SOT23-3
₺25.46
Vergisiz Fiyat: ₺21.22
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES (ZETEX) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23 |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 1.16 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
ZLLS1000TA - DIODE SCHOTTKY 40V 1.16A SOT23-3
₺25.46
